pátek 21. června 2013

Hello Cutie :-)Omlouvám se, že poslední dobou můj blog trošku stagnuje. Moje tvořivá morálka je teď trochu uvolněná :-). Raději chodím ven a fotím než tvořím. Obávám se, že i tento víkend nezbude na tvorbu čas a můj rozpracovaný obrázek bude muset ještě na stojanu počkat. Vypadá to, že o víkendu možná navštívíme Střední uměleckou školu v Ostravě, na kterou by se chtěla hlásit moje dcera, pak je v plánu rockový fesťáček.... Ale jsou příležitosti, kdy je třeba chytnout tužku do ruky - a to, když chci potěšit milou kamarádku obrázkem k narozeninám.
Dnešní "Cutie" kočička není z mého "chovu", je to kočička mojí kamarádky. Jednou mi poslala její fotku a já jsem jí podle ní nakreslila malý obrázek jako překvapení. No není Amy roztomilá :) - je to krásná britská whiskas....

9 komentářů:

 1. Milá eM, naprosto chápu, taky je moje kreativní morálka uvolněná. To dělá to teplo. :D Dobře, kecám. Doufám, že se Vám bude líbit a užiješ si festival. Při pohledu na tvůj výtvor/y bych si přála mít narozeniny a být tvoje kamarádka.
  Číča úžasná, ty já můžu :).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Jane! Díky moc. Já myslím, že máš pravdu, to dělá to horko !-), jsem poslední dobou hrozně líná, aspoň že se máme na co vymluvit, ne :). Doufám, že sis taky užila krásný víkend, ten můj byl celkem náročný,ale nakonec se vyvedl. Každopádně kamarádky určitě být určitě můžeme Jane. Díky za milé komentáře! Měj se krásně.

   Vymazat
 2. Kočky miluji a tvá kresba se moc povedla :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky moc, kočky jsou taky moje srdeční záležitost, proto se tady průběžně stále objevují :-)

   Vymazat
 3. Krásný, kamarádka bude mít určitě radost. :)

  OdpovědětVymazat
 4. Kočky jsou úchvatná stvoření, nelze je nemilovat. Číča na Tvé kresbě přímo svádí pohledem, úžasná kresba :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Wow...absolutely gorgeous! What a beauty...the pose..the expression..the beautiful eyes..texture and fur..exquisite..you have such talent! Awesome!!
  Victoria

  OdpovědětVymazat
 6. oh....so sweeeeeet!!!!!You know that i love cats!!!
  Absolutely great your work-)))))
  Wish you a nice weekend
  hugs and a big smile
  Christa

  OdpovědětVymazat
 7. Krásne. Tá mačka je rozkošná. Nádehrne kreslíš. :)
  Nechcela by si vzájomné sledovanie našich blogov? Môj je fashionhappenss.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za návštěvu a komentáře!
Thank You for your visit and comments!